Dvě ze tří dětí „vylétly z hnízda“, já přemýšlela, že bych nějak svůj život změnila. Někam ho posunula. Trochu zvolnila, začala se věnovat koníčkům, chodila více do přírody. Toužila jsem po psovi, který mi bude parťákem na procházkách v lese, bude milý, mazlivý.

Whippet – elegantní, něžný, citlivý rodinný společník s velkým srdcem. Má rád pohyb,  dokáže i dobře lenošit. Přesně takového psa jsem si přála.
 
Od mala se ráda  o někoho starám, o manžela, děti,  psy, kocoura, křečka, králíka...Naplňuje mě to, baví mě to a hřeje u srdíčka….prostě to tak mám!

Věděla jsem, že nezůstanu jen u jednoho pejska. Mým snem bylo založit chovatelskou stanici a pečovat o štěňátka. Pořízením naší první vipetí holčičky se mi začal můj chovatelský sen plnit.

Naše chovatelská stanice nese jméno „ELBE PRINCESS“  -  “LABSKÁ PRINCEZNA“ 

Byla zaregistrována  25.5.2017 pod FCI (Fédération Cynologique Internationale) s mezinárodně chráněným názvem „Elbe Princess“.

Daisy o nasK tomuto jménu mě inspirovalo místo, kde žijeme, v srdci Českého Švýcarska , kde neodmyslitelnou součástí je řeka Labe a naše psí slečny jsou pro nás takovými princeznami.

Mojí první fenku jsem si přivezla z Německa, z vyhlášené chovatelské stanice Gentle Mind. Daisy – Vox Dei of Gentle Mind, krásnou psí slečnu.

Rok na to se k nám přistěhovala z Německého Rehau druhá whippetka. Fílinka – Cherubim‘s Royal Oligarchin Ophelia. Okamžitě si mě získala tou svojí bezprostředností, pohledem. Já děkuji chovatelce Katharina Voß-Ehlers , že mi tuhle bezprostřední, mazlivou holčičku svěřila.
 
Naším domovem je obec Arnoltice, poblíž města Děčín, kde jsme do nedávna žili. Jak jsem již napsala, touha spojit se více s přírodou. Možná moje urputnost byli tak silné, že jsme s manželem a dcerou „opustili“ městský domek a přesídlili jsme . Nyní máme za domem louku, les. Psi tak dovádějí na pláních, prohánějí se po lese a užíváme si společné procházky ve volné přírodě.

Tvorba stranek pro chovatele